Wheeelie.cz - Logo
Firemní akce

Show

Rád bych Vám z pozice nejen předního motocyklového kaskadéra, ale i koordinátora několika show představil nabídku doprovodných programů, kterými mohu obohatit vámi pořádanou akci. Díky mnoha zkušenostem z mé 13ti leté praxe a s účastí na více jak 200 show v České republice i zahraničí, jsem schopen sestavit adrenalinový program, který bude lákavou pozvánkou. Ke každé show přistupuji individuálně a organizátorům nabízím to nejlepší v rámci jejich možností, ať už finančních, s ohledem na prostory, kde vše bude probíhat, či zaměřením akce. 

STUNTRIDING SHOW: perfektně zvládnutá jízda po zadním a předním kole v různých  pozicích, na speciálně upraveném motocyklu, doplněnou o další akrobatické prvky, či drifty.

QUAD STUNT SHOW: kaskadérská show na čtyřkolce, jízda po zadních či bočních kolech v různých pozicích

Tyto show lze různě kombinovat, doplňovat o další jezdce či motocykly/čtyřkolky. Diváci si tak mohou užít synchronní jízdy více jezdců nebo tandemové jízdy. Show může být doplněna i o speciální motocykly určené pro divoké drifty, nebo o jedinečný
HARLEY DAVIDSON STUNT BIKE, který je jediným kusem v ČR. Jedinečná je také novinka od roku 2019 a tou je možnost shlédnout krásnou ženu "STUNT GIRL" na HONDĚ CBR125.

Mou prioritou při show je divácká spokojenost, která pořadatelům akce zajistí dobrou vizitku a přiláká početnější skupinu návštěvníků na další ročník.           

Dále mohu zprostředkovat:

 TRIAL MOTOSHOW: přejezdy a přeskakování obtížných překážek na trialovém motocyklu
 BIKE FREESTYLE: salta a spousty freestyle triků na kolech
 FLATLAND BMX: akrobacie na BMX kole
 STRONGMAN SHOW
 MODEROVÁNÍ AKCÍ

V případě zájmu rád vypracuji krátkou videopozvánku na vaši akci, kterou budu prezentovat na sociálních sítích jež spravuji.

Pro event agentury a jiné subjekty zabývající se společenskými akcemi je možnost dlouhodobější spolupráce, kdy je pořadateli odvedena smluvená provize za zprostředkování show.

Firemní akce

jsou kombinací všech mnou nabízených produktů

 • wheelie taxi – adrenalinová svezení na stuntridingovém speciálu s výkonem 120 koní
 • stuntriding show viz. víše
 • zážitkový kurz jízdy po zadním kole pro nemotorkáře
 • workshop ve kterém se účastníci dozví spoustu zajímavých informací ohledně techniky motocyklu či pozadí tohoto adrenalinového sportu.

U firemních akcí je mnoho možností řešení, ty se odvíjejí od počtu účastníků přes plochu a časovou náročnost. Na základě vašich požadavků vypracuji nabídku, kterou postupně vyladíme k vaší spokojenosti a k spokojenosti účastníků.

6-5
Máte zájem o show či více informací? Neváhejte vyplnit poptávkový formulář a já vás kontaktuji.

  Kontakt

  E-mail: info@wheelie.cz
  Tel: +420 728 129 294
  Wheelie facebook
  wheelie instagram

  Partneři

  motul
  4SR - for street racing
  lazer helmets
  Motorkáři.cz
  Moto Sharon
  tomanon
  jomax
  HR Partner CZE s.r.o.
  pneumoto.cz