Show

Chcete na Vámi pořádané akci ohromit návštěvníky? Dopřát jim nevšední zážitek a nezapomenutelnou vzpomínku, která pro ně bude pozvánkou na další ročník? Nebo jen chcete dát setkáním s přáteli, narozeninám, firemní akci či svatbě nový rozměr? Pro jakoukoliv z těchto a jiných možností je Stuntriding show ta nejlepší volba.
 

Nabízím Vám moto show plnou adrenalinu, při které diváci za řevu stodvacetikoňového speciálu zmizí v kouři spálené pneumatiky. Akrobatickou jízdou po zadním a předním kole ve všech možných pozicích jim přivodím pocit, že neexistují fyzikální zákony. To vše s pocitem bezpečí a úsměvem na tváři. Především na tyto dvě položky kladu veliký důraz. Vše je koncipováno tak, aby se diváci stali součástí celého vystoupení a přitom nebyli ohroženi.
 

Pro ještě větší atraktivitu jsem schopen show obohatit o jízdu se spolujezdcem, pyroefekty, či synchronizovanou jízdu s dalšími kaskadéry. Případně sestavit celý doprovodný program, obsahující disciplíny jako jsou (flatland, BMX trial freestyle, čtyřkolku, Moto trial či instruktáž bezpečné jízdy na motocyklu).
 

Nebojte se mě kontaktovat! Rád Vám nezávazně sestavím nabídku, která bude ve prospěch pořádané akce. V souvislosti s tím probereme všechny možnosti a podmínky týkající se show a určitě se domluvíme ke spokojenosti obou stran.