Každý v životě propadne nějaké vášni. V mém případě to byl stuntriding. Velmi atraktivní sport, stále častěji vyhledávaný jako doprovodný program společenských akcí. Jde při něm o perfektně zvládnutou jízdu po zadním a předním kole v různých pozicích, na speciálně upraveném motocyklu, doplněnou o další akrobatické prvky, či divoké drifty.

Mirek „ Sporťák“ Frey
profesionální kaskadér

2018  9. místo Stuntmaster Cup (Dubai)
3. místo MČR  ve Stuntridingu
2017 1. místo Drift Contest Czech Stunt Day
8. místo Mezinárodní MČR ve Stuntridingu,
druhý mezi českými jezdci
6. místo Evotech Stuntcompetition (Itálie)
2016 8. místo Ouest Bike Show (Francie)
2. místo German Stuntdays
2015 2. místo MČR  ve Stuntridingu
3. místo German Stundays  
2014 3. místo MČR  ve Stuntridingu

                                  

Vášeň k tomuto adrenalinovému sportu mě provází od roku 2006, kdy jsem poprvé okusil jízdu po jednom kole a to na stařičké ČZ175. Ta mě dovedla k prvním úspěchům v soutěžích a  její jedinečnost mi otevřela vrátka k prvním vystoupením. Za tu řadu let co se tomuto krásnému sportu věnuji, jsem se zúčastnil desítek závodů a má show obohatila doprovodný program více než dvou stovek společenských akcí. Ať už rodinných, nebo kde návštěvnost šplhala ke stotisícům návštěvníků.
2018 - Organizátor a koordinátor doprovodného programu,
MOTUL Motocykl SHOW při výstavě MOTOCYKL 2018
- výstava MOTOSALON
- výstava MOTOCYKEL SK
2017 Show při CZECH TRUCK PRIX – Automotodrom Most
- PŘEKONÁVÁNÍ GRAVITACE
- výstava MOTOCYKL

- POWER FEST SK – Automotodrom Slovakiaring
 - AUTOSALON NITRA SK
2016– AUTOSALON NITRA SK
- TATRA TRUCK DRIFT
- výstava MOTOCYKL
- PRAGUE CAR FESTIVAL
POWER FEST SK – Automotodrom Slovakiaring    
Během nich jsem poznal a oslovil ke spolupráci několik dalších jezdců, někteří z nich dosahují světových výsledků ve svém sportu, ale jsou to především showmani, kteří umí zaujmout a pobavit publikum. Ovšem jejich největší přednost je záliba ve společných show, nejen v sólových vystoupeních.Tuto přednost mám sám v lásce a preferuji ji na show, které sestavuji pro diváky.
Díky tomu si diváci mohou užít synchronní jízdy, tandemové jízdy, propojení různých  disciplín a s tím ruku v ruce více adrenalinu okořeněného velkou porcí zábavy.
Mou prioritou při show je divácká spokojenost, která pořadatelům akce zajistí dobrou vizitku a přiláká početnější skupinu návštěvníků na další ročník. V případě zájmu jsem schopný pro zpestření nebo obměnu programu zajistit jezdce z jiných disciplín, kteří stejně tak dokáží vyrazit dech kousky které popírají fyzikální zákony.
Pro každou akci nabízím individuální nabídku, která nejlépe vyhovovuje pořadateli po stránce jeho možností. Přičemž se snažím dosáhnout co nejlepší kvality show.
 
Mirek „Sporťák“ Frey

profesionální kaskadér
www.wheelie.cz
tel: 728129294